Kotlin 2021 Premiere Online Event/ Kotlin and Android

Merhaba değerli dostlar, Kotlin ile gelen yenilikler hakkında bilgi almak istiyorsanız sizlere çok güzel bir haberimiz var. Yeni gelen yenilikler ve daha fazlası için Kotlin Team bizler için online bir etkinlik düzenlemeye karar verdi. Siz de bu etkinliğe katılarak Kotlin hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. 

Kotlin 2021 Premier Online Event, 19 Ekim 2021-6 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecektir. Etkinlik hakkında bildirimler almak ve etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Etkinlik sırasında YouTube veya Twitter’da #kotlin-event-21 ile soru sorabilirsiniz. En iyi soruları olan katılımcılara özel hediyeler verilecektir. Geçen sene katıldığım etkinlikte verdiğim cevaptan memnun olan ekip, Ember markalı piyasa değeri yaklaşık 130$ olan bir mug hediye ettiler.

Yapılacak etkinlikler oturumlar halinde düzenlenecek ve her oturumdan sonra o oturumla ilgili soruların bulunduğu mini testler uygulanacaktır. Bu testlere katılarak Kotlin swag, JetBrains ürün lisanslar ve daha birçok hediyeyi kazanma şansı elde edebilirsiniz. Ne kadar çok teste katılırsanız o kadar kazanma şansınız olacaktır. Hediyeler testlere katılan kişiler arasında rasgele seçilecektir.

Etkinlik programına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

13 − 8 =