Kotlin 1.4 Online Event (Ekim 12-15 2020)

Merhaba değerli dostlar, Kotlin 1.4 ile gelen yenilikler hakkında bilgi almak istiyorsanız sizlere çok güzel bir haberimiz var. Bu sürüm ile gelen yenilikler ve daha fazlası için Kotlin Team bizler için online bir etkinlik düzenlemeye karar verdi. Siz de bu etkinliğe katılarak Kotlin hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. 

Kotlin 1.4 Online Event, Ekim 12-15 tarihleri arasında düzenlenecektir. Etkinlik hakkında bildirimler almak ve etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Etkinliğin en güzel yanlarından biri şüphesiz Kotlin ekibiyle konuşma olanağı sunmasıdır. Ancak burada bir limit var. Eğer Kotlin hakkında merak ettiklerinizi doğrudan takım üyeleriyle paylaşmak isterseniz etkinliğe hızlıca başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

Yapılacak etkinlikler oturumlar halinde düzenlenecek ve her oturumdan sonra o oturumla ilgili soruların bulunduğu mini testler uygulanacaktır. Bu testlere katılarak Kotlin swag, JetBrains ürün lisanslar ve daha birçok hediyeyi kazanma şansı elde edebilirsiniz. Ne kadar çok teste katılırsanız o kadar kazanma şansınız olacaktır. Hediyeler testlere katılan kişiler arasında rasgele seçilecektir.

Etkinlik programına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

four × two =